Kontakt

Wybierz salon

Karlik

ul. Torowa 10

61-315 Poznań

Zobacz więcej

Karlik

Poznańska 22

62-081 Baranowo k/Poznania

Zobacz więcej

Karlik

ul. Torowa 10

61-315 Poznań

Usługi
Salon, Serwis, LPG Serwis, Hyundai Promise, Dezynfekcja O3, Dostawa Door-to-Door,
Godziny otwarcia
Pon-Pt: 8.00 - 18.00
Sob: 9:00-14:00

Karlik

Poznańska 22

62-081 Baranowo k/Poznania

Usługi
Salon, Serwis, LPG Serwis, Hyundai Promise, Dezynfekcja O3, Dostawa Door-to-Door,
Godziny otwarcia
Pon-Pt: 8:00 - 18.00
Sob: 9:00-14:00

 

Inspektor Ochrony Danych

Paweł Biały

iodo.kontakt@karlik.poznan.pl

 


 

 

 

 

Inspektor Ochrony Danych

Paweł Biały

iodo.kontakt@karlik.poznan.pl

 


 

 

 

Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami

Dział handlowy

 

pn.-pt.: 8:00 - 18:00

sobota: 9:00 - 14:00

 

Maciej Nożyński
Maciej Nożyński

Kierownik Sprzedaży

tel. +48 602 402 391
e-mail: m.nozynski@karlik.poznan.pl

Joanna Boruch
Joanna Boruch

Kierownik Zespołu Handlowego

tel. +48 795 457 238
e-mail: j.boruch@karlik.poznan.pl

Mateusz Stanek
Mateusz Stanek

Doradca handlowy

tel. +48 600 999 198
e-mail: m.stanek@karlik.poznan.pl

Sławomir Karasiński
Sławomir Karasiński

Doradca handlowy

tel. 602310874
e-mail: s.karasinski@karlik.poznan.pl

Marcin Rogowski
Marcin Rogowski

Doradca Handlowy

tel. +48 734 180 524
e-mail: m.rogowski@karlik.poznan.pl

Julia Zarzycka
Julia Zarzycka

Asystentka Działu Sprzedaży

tel. +48 61 661 11 11
e-mail: j.zarzycka@karlik.poznan.pl

Dział serwisu

 

pn.-pt.: 8:00 - 18:00

 

Tomasz Bręcz
Tomasz Bręcz

Kierownik Serwisu

tel. +48 696 829 348
e-mail: t.brecz@karlik.poznan.pl

Jarosław Koziński
Jarosław Koziński

Doradca Techniczny

tel. +48 602 667 225
e-mail: j.kozinski@karlik.poznan.pl

Przemysław Grymuza
Przemysław Grymuza

Specjalista ds. części

tel. + 48 538 153 284
e-mail: p.grymuza@karlik.poznan.pl

Robert Nadratowski
Robert Nadratowski

Doradca Techniczny

tel. +48 539 531 411
e-mail: r.nadratowski@karlik.poznan.pl

Marcin Czajko
Marcin Czajko

Specjalista ds. Gwarancji

tel. +48 662 146 300
e-mail: m.czajko@karlik.poznan.pl

Piotr Górka
Piotr Górka

Specjalista ds. części

tel. +48 602 402 395
e-mail: p.gorka@karlik.poznan.pl

Finansowanie i ubezpieczenia

 

pn.-pt.: 8:00 - 18:00

sobota: 9:00 - 14:00

 

Marzena Cenkier
Marzena Cenkier

Starszy Specjalista ds. Sprzedaży Produktów Finansowych

tel. +48 787 099 585
e-mail: m.cenkier@karlik.poznan.pl

Paulina Roztocka
Paulina Roztocka

Specjalista ds. Sprzedaży Produktów Finansowych

tel. +48 666 407 130
e-mail: p.roztocka@karlik.poznan.pl

Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami

Dział handlowy

 

Pon-Pt: 8:00 - 18.00

Sob: 9:00-14:00

 

Maciej Nożyński
Maciej Nożyński

Kierownik Sprzedaży

tel. +48 602 402 391
e-mail: m.nozynski@karlik.poznan.pl

Dariusz Ruciński
Dariusz Ruciński

Kierownik Zespołu Handlowego

tel. +48 668 006 633
e-mail: d.rucinski@karlik.poznan.pl

Maciej Chowański
Maciej Chowański

Starszy Doradca Handlowy

tel. +48 602 234 579
e-mail: m.chowanski@karlik.poznan.pl

Marek Baumann
Marek Baumann

Doradca handlowy

tel. +48 880 343 883
e-mail: m.baumann@karlik.poznan.pl

Patryk Gerber
Patryk Gerber

Doradca Handlowy

tel. +48 600 929 164
e-mail: p.gerber@karlik.poznan.pl

Michalina Marchlewska
Michalina Marchlewska

Asystentka Działu Sprzedaży

tel. +48 61 667 53 00
e-mail: m.marchlewska@karlik.poznan.pl

Dział serwisu

 

Pon-Pt: 8:00 - 18.00

 

Damian Korytowski
Damian Korytowski

Kierownik Obsługi Posprzedażnej

tel. +48 668 006 600
e-mail: d.korytowski@karlik.poznan.pl

Wojtek Ziółkowski
Wojtek Ziółkowski

Doradca Techniczny

tel. +48 602 310 769
e-mail: w.ziolkowski@karlik.poznan.pl

Jakub Nabzdyk
Jakub Nabzdyk

Doradca Techniczny

tel. +48 602 310 246
e-mail: j.nabzdyk@karlik.poznan.pl

Bartosz Stypiński
Bartosz Stypiński

Specjalista ds. Gwarancji

tel. +48 602 310 084
e-mail: b.stypinski@karlik.poznan.pl

Michał Kubacki
Michał Kubacki

Specjalista ds.części

tel. +48 734 211 480
e-mail: m.kubacki@karlik.poznan.pl

Błażej Jakubowski
Błażej Jakubowski

Specjalista ds. części

tel. +48 664 037 895
e-mail: b.jakubowski@karlik.poznan.pl

Finansowanie i ubezpieczenia

 

Pon-Pt: 8:00 - 18.00

Sob: 9:00-14:00

 

Anita Czywczyńska
Anita Czywczyńska

Starszy Specjalista ds. Sprzedaży Produktów Finansowych

tel. +48 600 975 280
e-mail: a.czywczynska@karlik.poznan.pl

Anna Kawa-Kruk
Anna Kawa-Kruk

Starszy Specjalista ds. Sprzedaży Produktów Finansowych

tel. +48 660 473 063
e-mail: a.kawa-kruk@karlik.poznan.pl