Piękno elektrycznej innowacji.

Mobilność przyszłości właśnie nadeszła i staje się częścią codziennego życia. Dzięki kultowemu wzornictwu, ekscytującym innowacjom technologicznym i niezrównanemu komfortowi, IONIQ 5 na nowo definiuje sposób, w jaki ludzie patrzą na samochody elektryczne. Dzięki innowacyjnemu projektowi samochodu koncepcyjnego i zadziwiającej gamie inteligentnych technologii, został stworzony, aby zabrać Cię dalej – z szybszym ładowaniem i bardziej eleganckim stylem.

1

Program dopłat rządowych "Mój elektryk"

Hyundai IONIQ 5 już teraz od 159 900 zł brutto w programie „Mój Elektryk”. Zyskaj aż do 27 000 zł dopłaty rządowej.

 1. The Hyundai IONIQ 5 electric midsize CUV with its futuristic design from the front.

  Elektryzujący design.

  Zainspirowany futurystycznym designem Concept 45 EV, elegancka zmysłowość IONIQ 5 jest hołdem dla dziedzictwa designu Hyundaia, zaprojektowanego na nowo z myślą o przyszłości

 2. Schematic of Hyundai's E-GMP platform for electric vehicles like the new IONIQ 5 electric CUV.

  Platforma E-GMP.

  Ciesz się szybszym ładowaniem, zwiększonym zasięgiem, lepszym prowadzeniem i większą przestrzenią we wnętrzu – dzięki przełomowej elektrycznej Globalnej Platformie Modułowej Hyundaia dedykowanej pojazdom elektrycznym.

 3. Hyundai's IONIQ 5 electric midsize CUV interior seen from above.

  Inteligentna przestrzeń życiowa.

  Dzięki naszej dedykowanej platformie EV byliśmy w stanie stworzyć wnętrze, które jest zupełnie nowym doświadczeniem w samochodzie – redefiniując przestrzeń życiową i poruszającą się.

  Przyszłość mobilności elektrycznej jest tutaj.

  Dzięki zapierającej dech w piersiach stylistyce i dynamice jazdy, a także 800-woltowemu akumulatorowi zapewniającemu ultraszybkie ładowanie, ten przełomowy elektryczny CUV zapewnia ekscytujące osiągi – zbudowany na najnowocześniejszej platformie, która jest niczym innym jak technologicznym kamieniem milowym w erze ekspansji pojazdów elektrycznych.

  Czym jest pojazd elektryczny?

  IONIQ 5 to tak zwany akumulatorowy pojazd elektryczny lub w skrócie BEV. Pojazdy całkowicie elektryczne, takie jak IONIQ 5, nie wykorzystują żadnego paliwa palnego, a zatem nie emitują spalin z rury wydechowej. A ponieważ nie mają sprzęgła ani przekładni, koszty eksploatacji są niższe – a ruszanie spod świateł jest szybkie dzięki dużej ilości chwilowego momentu obrotowego. To płynne i szybkie przyspieszenie zapewnia bardzo dynamiczną i ekscytującą jazdę.

  1. A young couple standing next to their Hyundai IONIQ 5 as it is charging in a residential city street.

   Zero emisji z rury wydechowej.

   Ponieważ IONIQ 5 nie spala benzyny ani oleju napędowego, emituje zerową emisję z rury wydechowej, zapewniając jednocześnie zasięg do 481 km.

  2. A man grabs the charging cable from the frunk in the front of his Hyundai IONIQ 5.

   Brak wymiany oleju. Mniej konserwacji.

   Pojazdy elektryczne kosztują mniej w utrzymaniu, ponieważ nie potrzebują zbiornika oleju, układu przekładniowego ani katalizatora – co oznacza niższe koszty konserwacji i koniec z wymianą oleju.

  3. A Hyundai IONIQ 5 electric midsize CUV passing another car on a country road.

   Natychmiastowe przyspieszenie.

   Błyskawicznie po starcie, pokochasz bardzo sportowe przyspieszenie. IONIQ 5 przyspiesza od 0 do 100 km/h w 5,2 sekundy w wersji z dwoma silnikami, napędem na wszystkie koła i akumulatorem 72,6 kWh.

   1. Elektryzujące osiągi.

    W przestrzeni zwolnionej po wyjęciu silnika spalinowego został umieszczony silnik elektryczny i akumulator, co powoduje, że nisko położony środek ciężkości pozwala na idealny rozkład masy między przednią i tylną osią oraz zapewnia lepsze wrażenia z jazdy przy dużej prędkości.

   2. Systemy bezpieczeństwa.

    Ciesz się maksymalnym bezpieczeństwem dzięki najwyższemu poziomowi bezpieczeństwa i funkcjom wspomagania kierowcy w gamie Hyundai, w tym technologii bezpieczeństwa autonomicznego poziom 2.

   3. Inteligentny komfort i wygoda.

    Projektanci Hyundai odtworzyli wnętrze jako zupełnie nowe doświadczenie w samochodzie, oferując inteligentne funkcje zwiększające wygodę i niesamowity komfort.

    A man, looking at his cell phone while he approaches his Hyundai IONIQ 5 parked in the street.

    Łączność Bluelink®

    Wyposażony w szeroką gamę intuicyjnych inteligentnych technologii, IONIQ 5 pozwala Ci być tak połączonym, jak chcesz.

    A woman resting in the reclined passenger seat insider her Hyundai IONIQ 5 electric CUV.

    Ładowarka Hyundai WallBox

    Szybka, naścienna ładowarka do samochodów elektrycznych oraz hybrydowych typu plug-in to dokładnie to, czego potrzebujesz.

    5 Lat Gwarancji Bez Limitu Kilometrów.

    Jak każdy Hyundai, IONIQ 5 jest zbudowany zgodnie z najwyższymi możliwymi standardami jakości. Popieramy tę jakość 5-letnią nieograniczoną gwarancją na przebieg, dzięki czemu możesz cieszyć się rzeczami, które kochasz w życiu, bez martwienia się o swój samochód. Ponadto wysokowydajny polimerowy akumulator litowo-jonowy jest objęty gwarancją przez 8 lat lub 160 000 km, w zależności od tego, co nastąpi wcześniej. Ciesz się dodatkowym spokojem, który daje jedna z najlepszych gwarancji w branży — standard.

    Hyundai IONIQ 5 electric midsize CUV parked in a driveway, seen from above.
    Hyundai 5 year unlimited mileage and 8 year battery warranty
    2,3