Samochody używane

Już dawno zakup samochodu używanego nie był tak bezpieczny!

Oferujemy Państwu za pośrednictwem specjalnie wybranych Autoryzowanych Dealerów Hyundai pewne i sprawdzone samochody używane różnych marek.

Jakość

Już dawno zakup samochodu używanego nie był tak bezpieczny!

Każdy samochód oferowany w programie i-Best ma poniżej 6 lat od daty pierwszej rejestracji, a jego przebieg wynosi maksymalnie 120 000 km.

Gwarancja minimum 12 miesięcy

Wszystkie samochody używane oferowane w programie Hyundai i-Best sprzedawane są z minimum 12 miesięczną gwarancją bez limitu kilometrów, obowiązującą na terenie całej Unii Europejskiej. Dlaczego minimum? Ponieważ większość samochodów używanych marki Hyundai oferowanych w ramach programu i-Best jest objętych dłuższą ochroną, z powodu wciąż aktywnej gwarancji producenta.

Assistance minimum 12 miesięcy

Naprawa pojazdu na miejscu awarii, holowanie auta do najbliższego autoryzowanego serwisu Hyundai, pojazd zastępczy, zakwaterowanie w hotelu. To wszystko w ramach całodobowej pomocy drogowej, oferowanej na terenie całej Unii Europejskiej przez 365 dni w roku, 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę w ramach gwarancji Hyundai i-Best.

Kontrola techniczna 100 punktów

Wszystkie oferowane w programie Hyundai i-Best samochody używane są względnie nowe i nie były intensywnie eksploatowane przez długi czas. Jednakże każde z aut przechodzi weryfikację techniczną w 100 punktach kontrolnych, wykonywaną przez wykwalifikowanych mechaników Hyundai.

Certyfikat Jakości DEKRA

Dodatkowo każdy samochód używany, oferowany w programie Hyundai i-Best posiada Certyfikat Jakości DEKRA potwierdzający, że stan techniczny pojazdu spełnia rygorystyczne normy jakości opracowane przez rzeczoznawców Dekra dla samochodów używanych.
Zobacz przykładowy certyfikat.

Jazdy testowe

Każdy samochód używany oferowany do sprzedaży w programie Hyundai i-Best jest gotów do odbycia jazdy testowej na życzenie Klienta.