KONA
Nowy SUV Hyundai

 
 
 
 
Wizualizacje mogą się różnić od właściwego produktu.
 

KONA. Nowy SUV Hyundai.

Design

Łącząc opływowe linie ze stylową sylwetką, nowy Hyundai KONA jest wyrazisty pod każdym kątem. Wyraziste kształty oraz kontrastujące nadkola podkreślają odważny design nowego SUVa

Nowy Hyundai KONA

Ty olśniewasz.

Przednie reflektory LED do jazdy dziennej stanowią znak rozpoznawczy nowego Hyundaia, a system statycznego doświetlania zakrętów zapewnia maksymalną widoczność i większe bezpieczeństwo. Ta nowoczesna technologia sprawia, że Ty patrzysz optymistycznie w przyszłość, a inni patrzą na Ciebie z zachwytem.

Ty kreujesz.

Opływowe linie i muskularna sylwetka sprawiają, że nowy model KONA jest niepowtarzalny pod każdym względem. Kontrastujący dach oraz zewnętrzne lusterka w dwóch kolorach do wyboru, dają Ci możliwość indywidualnego dopasowania samochodu do Twojego stylu. Odważ się być sobą.

Dynamika

Moc maks.

177KM

Moment maks.

265Nm

1.6 T-GDI

silnik benzynowy

Turbodoładowany silnik 1.6 o mocy 177 KM zapewni Ci przyspieszenie od 0 do 100 km/h w czasie poniżej 8 sekund. Wraz z 7-biegową, dwusprzęgłową skrzynią biegów i napędem na cztery koła dostarczy Ci moc i pewność siebie, aby z łatwością przemierzać miejskie oraz podmiejskie trasy.

Technologie

Hyundai KONA zapewni Ci łączność, której oczekujesz i innowacje, które sprawiają, że życie staje sie łatwiejsze – np. Head-up display. Wysokiej jakości system nagłośnienia marki Krell dostarcza znakomitą jakość dźwięku, dzięki czemu możesz dać czadu dokądkolwiek zmierzasz.

Design

Ty decydujesz

Dopasuj Hyundaia KONA do Twojego stylu. Sprawdź próbnik kolorów, aby spersonalizować swoją wersję. Wybierz kolor dachu, sportowe aluminiowe felgi, kolor wnętrza oraz odważny kolor nadwozia taki jak Blue Lagoon lub Acid Yellow. Odważ się być inny.

   Dla wersji limitowanych Premiere wybór jest ograniczony.

   Ty kreujesz

   Pewna siebie i wyjątkowa, KONA została zaprojektowana, by przyciągać spojrzenia i przyspieszać bicie serca. Odważny design zwraca uwagę swoimi wyrazistymi kształtami, eleganckimi lampami LED i jedynymi w swoim rodzaju detalami, które podkreślają charakter nowego SUVa.

   Światła

   Podwójne reflektory LED oraz światła LED do jazdy dziennej stanowią znak rozpoznawczy nowego SUVa.

   Kaskadowy grill

   Kaskadowy grill oraz podwójne reflektory podkreślają odważny design modelu KONA.

   Felgi

   Możliwość wyboru wielkości aluminiowych felg aż do 18’’.

   Tylne lampy LED

   Kierunkowskazy LED oraz światła cofania umieszczone w eleganckich osłonach lamp okalających tył samochodu.

   Tylny spojler ze światłem STOP

   Światło STOP umieszczone na tylnym spoilerze.

   Ty dopasowujesz.

   Przywiązywanie uwagi do detali sprawiło, że nowy model KONA jest tak wyjątkowy. Dzięki wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów, możesz odkryć niezwykły poziom komfortu. Nadaj charakteru wnętrzu swojego SUVa, wybierając pomiędzy czterema wariantami kolorystycznymi. Koniec z nudnymi deskami rozdzielczymi!

   Gorąca czerwień.

   W wariancie Red oprócz akcentów kolorystycznych dostępnych w pozostałych wariantach jest także możliwość dobrania kolorowych pasów bezpieczeństwa, błyszczącego wykończenia wewnętrznych klamek oraz ramion kierownicy.

   Ożywiająca limonka.

   W wariancie Lime oprócz akcentów kolorystycznych dostępnych w pozostałych wariantach jest także możliwość dobrania kolorowych pasów bezpieczeństwa, błyszczącego wykończenia wewnętrznych klamek oraz ramion kierownicy.

   Klasyczna szarość.

   W szarym wariancie dostępnym w wersji podstawowej klasyczne, matowe akcenty pojawiają się wokół wylotów powietrza, dźwigni zmiany biegów, przycisku start/stop oraz na obszyciach siedzeń i kierownicy.

   Gorąca czerwień

   Ożywiająca limonka

   Klasyczna szarość

   OSIĄGI

   Ty pobudzasz.

   To, co lubisz - moc, zabawa i wydajność. KONA oferuje Ci wybór pomiędzy dwoma turbodoładowanymi silnikami benzynowymi. Pierwszy to 1.6 T-GDI, który dostarcza moc 177 KM i ma napęd na cztery koła. Silnik ten współpracuje z 7-stopniową, dwusprzęgłową skrzynią biegów (7DCT), która łączy wydajność skrzyni manualnej z wygodą skrzyni automatycznej. Drugą jednostką napędową jest silnik 1.0 T-GDI 120 KM z napędem na jedną oś i 6-stopniową, manualną skrzynią biegów, która została zoptymalizowana, aby obniżyć spalanie. W 2018 roku do powyższych silników benzynowych dołączy również nowy silnik Diesel 1.6 CRDi.

   1.0 T-GDI
   1.6 T-GDI

   1.0 T-GDI

   Silnik benzynowy

   Dla większej ekonomii jazdy możesz wybrać 3-cylindrowy turbodoładowany benzynowy silnik 1.0 T-GDI o mocy 120 KM (88 kW) i 172 Nm. Ciesz się większą wydajnością paliwową z pomocą elektronicznie sterowanego turbo doładowania, które zmniejsza straty ciśnienia oraz poprawia wydajność przepustnicy. Bezpośredni wtrysk paliwa pod wyższym niż standardowo ciśnieniem 200 barów pozwala osiągnąć czystsze spalanie, oszczędność paliwa i zmniejszenie emisji CO2. Silnik jest dostępny z napędem na przednią oś i 6-biegową skrzynią manualną.


   120KM


   172Nm

   1.6 T-GDI

   Silnik benzynowy

   Turbodoładowany silnik 1.6 nowego SUVa KONA zapewni Ci przyspieszenie od 0 do 100 km/h w czasie poniżej 8 sekund. Opracowany przez Hyundaia 4-cylindrowy, benzynowy silnik 1.6 T-GDI o mocy 177 KM (130 kW), z momentem obrotowym 265 Nm dostarcza Ci moc i pewność siebie, aby z łatwością przemierzać miejskie oraz podmiejskie trasy. Silnik współpracuje z nowo opracowaną przez Hyundai Motor 7-stopniową skrzynią biegów (7DCT) oraz napędem na cztery koła.


   177KM


   265Nm

   6-biegowa manualna skrzynia biegów

   6-biegowa manualna skrzynia biegów jest zoptymalizowana dla lepszej wydajności paliwowej. Dostępna w wersji z 3-cylindrowym turbodoładowanym silnikiem benzynowym 1.0 T-GDI z napędem na przednią oś.

   7-biegowa dwusprzęgłowa skrzynia biegów (7DCT)

   7- biegowa, dwusprzęgłowa skrzynia biegów (DCT) łączy wydajność i przyjemność jazdy skrzyni manualnej z wygodą skrzyni automatycznej. W wersji z 7DCT dostępne są dwa tryby jazdy: normalny i sportowy.

   Ty przejmujesz kontrolę.

   KONA - Nowy SUV Hyundai oferuje napęd na cztery koła, aby zapewnić Ci optymalne właściwości jezdne oraz bezproblemowe pokonywanie zakrętów. Dzięki możliwości włączania i wyłączania napędu na obie osie, pokonujesz śliskie nawierzchnie oraz wyboiste, podmiejskie trasy bezpieczniej i z większą przyjemnością. Zaawansowany system kontroli trakcji poprawia zwrotność i stabilność, co przekłada się na doskonałą dynamikę jazdy. Bo nie liczy się tylko dotarcie do celu, ale także sposób, w jaki to zrobisz.

   Technologia

   Ty realizujesz.

   Nowy Hyundai KONA zapewni Ci łączność, której oczekujesz i innowacje, które sprawiają, że życie staje się łatwiejsze - takie jak Head-up display, bezprzewodowe ładowanie telefonu czy wysoko umiejscowiony ekran dotykowy dla lepszej widoczności i łatwiejszego dostępu.

   BEZPIECZEŃSTWO

   Hyundai SmartSense

   Nowy model KONA jest liderem pod względem nowoczesnych technologii bezpieczeństwa, ponieważ został wyposażony w SmartSense - innowacyjny pakiet zaawansowanych systemów aktywnego bezpieczeństwa.

   Asystent ostrzegania o możliwej kolizji z przodu (FCA) z funkcją wykrywania pieszych
   System FCA wykorzystuje przednią kamerę oraz czujnik radarowy do monitorowania ruchu z przodu pojazdu. Gdy system wykryje potencjalną kolizję z samochodem lub pieszym, ostrzeże kierowcę i, jeśli będzie to konieczne, automatycznie zwolni lub zatrzyma samochód.

   Asystent utrzymywania pasa ruchu (LKA)
   System LKA, korzystając z przedniej kamery, monitoruje linie pasa ruchu. W przypadku niezamierzonej zmiany pasa ostrzeże kierowcę i wprowadzi korektę toru jazdy.

   Asystent wykrywania pojazdów w “martwym polu” przy zmianie pasa ruchu (BSD)
   Wykorzystując dwa czujniki umieszczone w tylnym zderzaku, system monitoruje ruch w obszarze “martwego pola” i ostrzeże kierowcę sygnałem dźwiękowym, gdy w momencie zmiany pasa ruchu wykryje zbliżający się pojazd.

   System inteligentnych świateł drogowych LED
   Asystent świateł drogowych (HBA) wykrywa pojazdy zarówno jadące z naprzeciwka, jak i jadące z przodu na tym samym pasie ruchu i dostosowuje długość świateł. System statycznego doświetlania zakrętów uruchamia się podczas skrętu, oświetlając obszar z przodu i poprawiając widoczność w nocy.

   System ostrzegania o ruchu poprzecznym (RCTA)
   Podczas cofania z ciasnego miejsca parkingowego system zredukuje możliwość kolizji. Korzystając z dwóch tylnych czujników, ostrzeże kierowcę o nadjeżdżającym poprzecznie pojeździe.

   System monitorujący poziom koncentracji kierowcy (DAA)
   System DAA przenosi bezpieczeństwo i wygodę jazdy na zupełnie nowy poziom. Monitoruje i analizuje sposób jazdy kierowcy, a kiedy wykryje zmęczenie lub dekoncentrację kierowcy, uruchomi sygnał dźwiękowy i wyświetli informację sugerującą zrobienie sobie przerwy.

   WYGODA

   Wszechstronny SUV KONA jest jednym z najbardziej przestronnych aut w swojej klasie. Szeroko otwierająca się klapa bagażnika i niski próg umożliwiają szybkie i bezproblemowe pakowanie bagażu. Kompaktowy model KONA oferuje aż 361 l pojemności bagażnika, a jeśli potrzebujesz jeszcze więcej miejsca, możesz łatwo złożyć tylne siedzenia i zyskać przestrzeń o łącznej pojemności 1 143 l, idealną na weekendowe wypady.

   Ty dajesz czadu.

   W mieście bądź online, w stałym kontakcie ze światem. Jadąc za miasto na off-road, możesz być całkowicie offline. Wysokiej jakości system nagłośnienia marki Krell zapewnia znakomitą jakość dźwięku, dzięki czemu możesz dać czadu dokądkolwiek zmierzasz. Nie ważne, w jaki sposób odkrywasz, co Cię nakręca do działania, KONA zapewni Ci stałą łączność i innowacje, które sprawiają, że wszystko staje się dużo łatwiejsze – na przykład 8-calowy dotykowy ekran, dzięki któremu masz łatwy dostęp do wszystkich informacji.


   System nagłośnienia marki KRELL

   8-calowy ekran dotykowy

   CENNIK PROMOCYJNY - OFERTA LAST MINUTE

   Rocznik 2018

   WERSJA CLASSIC PLUS COMFORT STYLE PREMIUM
   1.0 T-GDi
   6MT 2WD (120 KM)
   65 990 ZŁ 70 990 ZŁ 77 990 ZŁ 91 990 ZŁ
   1.6 T-GDi
   7DCT 4WD (177 KM)
   - 90 990 ZŁ 96 990 110 990 ZŁ

   6MT - manualna skrzynia biegów, 7DCT - dwusprzęgłowa automatyczna skrzynia biegów.
   Cennik detaliczny PLN. Dotyczy samochodów z roku produkcji 2018. Cennik ważny od 1.09.2018 r.
   Szczegóły oferty dostępne są u Autoryzowanych Dealerów Hyundai.

   SPECYFIKACJA

   Oznaczenie silnika 1.0 T-GDI (120KM) 1.6 T-GDI (177KM)
   SILNIK
   Pojemność skokowa (cm3) 998 1591
   Rodzaj rozrządu DOHC
   Układ paliwowy Wtrysk wielopunktowy bezpośredni
   Rodzaj paliwa Bezołowiowa
   Norma emisji spalin EURO VI
   Liczba cylindrów/zaworów na cylinder 3 / 4 4 / 4
   Stopień sprężania 10:1
   BIEGI
   Skrzynia biegów 6MT 7DCT
   NAPĘD
   Rodzaj napędu 2WD 4WD
   OSIĄGI
   Moc maksymalna (KM przy obr./min.) 120/6000 177/5500
   Max. moment obrotowy (Nm przy obr./min.) 172/1500-4000 265/1500-4500
   Prędkość maksymalna (km/h) 181 205
   Przyspieszenie 0-100 km/h (sek.) 12,0 7,9
   ZUŻYCIE PALIWA
   Cykl miejski (l/100 km) (A/T) 6,0 8,0
   Cykl pozamiejski (l/100 km) (A/T) 4,7 6,0
   Cykl mieszany (l/100 km) (A/T) 5,2 6,7
   Emisja CO2 117 153
   MIEJSC
   Ilość miejsc siedzących 5
   MASY
   Minimalna masa własna (kg) 1233-1350 1401-1496
   Max. masa całkowita (kg) 1775 1910
   Masa przyczepy z hamulcem (kg) (A/T) 1200 1250
   Masa przyczepy bez hamulca (kg) 600
   WYMIARY
   Długość/szerokość bez lusterek/wysokość (mm) 4165/1800/1565
   Rozstaw osi (mm) 2600
   Rozstaw kół przód/tył (mm) 1575/1584
   Prześwit (mm) 171 177,5
   Miejsce na nogi z przodu/z tylu (mm) 1054/880
   Od siedziska do dachu z przodu/z tyłu (mm) 1005/961
   Na wysokości ramion z przodu/z tyłu (mm) 1410/1385
   Na wysokości bioder z przodu/z tyłu (mm) 1355/1326
   BAGAŻNIK
   Pojemność bagażnika VDA (I) (do okien/max) 361 (1143)
   ZBIORNIK PALIWA
   Pojemność zbiornika paliwa (I) 50
   ZAWIESZENIE
   Zawieszenie kół przednich Typu McPhersona, niezależne, sprężyny śrubowe, stabilizator
   Zawieszenie kół tylnych Belka skrętna Wielowahaczowe Multi-link
   KOŁA
   Koła 6.5J X 16” (AL); 7.0J X 17” (AL)
   Opony 205/60R16; 215/55R17
   Koło zapasowe Std: zestaw naprawczy

   Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla kredytu samochodowego na zakup nowego pojazdu Kredyt 50/50 Total 0% wynosi 0%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów kredytu) 34 950 zł, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta 34 950 zł (płatna jednorazowo w 12. miesiącu obowiązywania umowy kredytowej), oprocentowanie stałe 0%, całkowity koszt kredytu 0 zł (w tym: prowizja 0 zł, odsetki 0 zł). Kalkulacja została dokonana na dzień 05 marca 2018 na reprezentatywnym przykładzie. Kredyt na zakup nowego pojazdu w cenie 69 900 zł, z wpłatą własną 34 950 zł, zabezpieczeniem kredytu w formie cesji praw z umowy ubezpieczenia autocasco oraz przewłaszczeniem kredytowanego pojazdu.

   Do uzyskania kredytów na opisanych powyżej warunkach wymagane jest zawarcie umowy ubezpieczenia pojazdu w zakresie autocasco, której koszt nie został wliczony do RRSO oraz ustanowienie zabezpieczenia w postaci cesji praw z tego ubezpieczenia. Dostępność produktu oraz warunki kredytowania uzależnione są od wyniku przeprowadzonej przez Bank analizy zdolności kredytowej Klienta na podstawie przekazanych przez niego informacji. Świadczenie reklamowanych usług bankowych następuje na warunkach i zasadach szczegółowo określonych w umowie zawartej z Klientem.

   Bank BGŻ BNP Paribas Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie przy ul. Kasprzaka 10/16, 01-211 Warszawa, zarejestrowany w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod nr. KRS 0000011571, posiadający NIP 526-10-08-546 oraz kapitał zakładowy w wysokości 84 238 318 zł, w całości wpłacony.

   Hyundai Finance jest nazwą handlową pod którą Bank BGŻ BNP Paribas S.A., nadzorowany przez KNF, oferuje swoje usługi, na podstawie odrębnego porozumienia z Hyundai Motor Poland Sp. z o.o., będącym pośrednikiem kredytowym Banku BGŻ BNP Paribas S.A.

   Niniejszy materiał ma charakter reklamowy i nie stanowi oferty w rozumieniu art.66 Kodeksu cywilnego.