Jesteś Nauczycielem?
Przekonaj się, co Hyundai ma do zaoferowania!

Praca nauczyciela to jeden z zawodów zaufania publicznego. Twój samochód również powinien dawać Ci poczucie bezpieczeństwa i spokoju. Jeśli jesteś nauczycielem szkolnym lub akademickim, to Hyundai ma dla Ciebie specjlaną ofertę.

Designerska i nowoczesna Kona teraz w promocyjnej ofercie. A do tego 5 lat gwarancji bez limitu kilometrów, 5 lat assistance i 5 lat bezpłatnej kontroli technicznej – w standardzie.

Zainteresował Cię inny model?

Specjalna oferta oraz program 5-letniej gwarancji bez limitu kilometrów dotyczy wszystkich modeli Hyundaia. Sprawdź, ile możesz zaoszczędzić na ich kupnie!

Skontaktuj się z naszymi doradcami, a pomożemy Ci wybrać najlepszy model dopasowany do Twoich potrzeb.
 

Salon Hyundai Poznań-Baranowo:

Maciej Chowański
tel. 602 234 579
email: m.chowanski@karlik.poznan.pl

 

Salon Hyundai Poznań-Malta:

Mateusz Stanek
tel. 600 999 198
email: m.stanek@karlik.poznan.pl
 

 

Warunki oferty dla nauczycieli:
Weryfikacja na podstawie ważnej: legitymacji nauczycielskiej zgodnej ze wzorem i warunkami określonymi w Rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej z dnia 29.09.2006 r. w sprawie wzoru i trybu wystawiania legitymacji służbowej nauczyciela.
Legitymacji nauczyciela akademickiego zgodnej ze wzorem i warunkami określonymi w Rozporządzeniu Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 27.07.2006 r. w sprawie wzoru oraz trybu wystawiania legitymacji służbowej nauczycielowi akademickiemu.
Oferta obowiązuje do 30.06.2018 r. lub do wyczerpania zapasów i dotyczy wybranej grupy zawodowej.
Prezentowana oferta dla grupy zawodowej nie łączy się z ofertą dla klientów indywidualnych. Oferowany rabat liczony jest od ceny katalogowej samochodu, nie dotyczy akcesoriów i nie wyłącza innych promocji dealera
Szczegóły oferty i programu gwarancyjnego, w tym wyłączeń gwarancji, dostępne są u Autoryzowanych Dealerów Hyundai. Propozycja nie jest ofertą w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.