Jesteś lekarzem?

Przekonaj się, co Hyundai ma do zaoferowania

Jeśli jesteś lekarzem, weterynarzem lub farmaceutą, codziennie dbasz o czyjeś zdrowie. Czas zadbać również o swój komfort, jaki zapewni Ci jazda nowym Hyundaiem.

Elegancki i komfortowy Hyundai Tucson teraz w promocyjnej ofercie z upustem w wysokości 9%. A do tego 5 lat gwarancji bez limitu kilometrów, 5 lat assistance i 5 lat bezpłatnej kontroli technicznej – w standardzie.

Zainteresował Cię inny model?

Specjalna oferta oraz program 5-letniej gwarancji bez limitu kilometrów dotyczy wszystkich modeli Hyundaia. Sprawdź, ile możesz zaoszczędzić na ich kupnie!

Zapytaj o szczegóły oferty na wybrane modele naszych doradców handlowych:

 

Poznań-Malta: 600 999 198, 602 402 391

Poznań-Baranowo: 600 929 164

Warunki oferty dla Lekarzy

Upust dla lekarzy i farmaceutów przyznawany jest na podstawie:

  • lekarze - legitymacji lekarza lub wypisu z rejestru Okręgowej Izby Lekarskiej
  • lekarze weterynaryjni - wypisu z rejestru członka Okręgowej Izby Lekarsko Weterynaryjnej
  • aptekarze i farmaceuci - wypisu z listy Okręgowej Izby Aptekarskiej

Oferta nie łączy się z aktualną promocją dla klienta indywidualnego (Pakiet Korzyści GO!). Liczba aut objętych promocją jest ograniczona. Promocja trwa do 30.06.2017 r.

Wartość upustu naliczana jest od ceny detalicznej wraz z lakierem metalik i opcjami fabrycznymi (instalacja LPG, homologacja ciężarowa i inne akcesoria nie są podlegają upustowi).

Szczegóły promocji i programu gwarancyjnego w Salonie Hyundai Karlik. Oferta nie jest ofertą w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.