Nagrody i wyróżnienia

Misja Firmy Karlik bazuje na największej wartości, którą stanowią Klient i jego potrzeby. Nowoczesny system zarządzania oraz wykwalifikowany personel pozwala na utrzymać zakres obsługi klienta na najwyższym poziomie. Nasza praca oraz zaangażowanie jest systematycznie nagradzane i wyróżniane. 

 

Trzeci rok z rzędu Hyundai Karlik Dealerem Roku!

Pragniemy poinformować, że otrzymaliśmy tytuł Dealera Roku 2019. Nasze zaangażowanie oraz praca całego zespołu zostały po raz kolejny docenione i nagrodzone. Jest nam niezwykle miło, że trud oraz serce, które wkładamy w doskonalenie prowadzonych działań zostaje zauważone. Motywuje nas to do jeszcze cięższej pracy oraz podnoszenia poziomu usług.

Dziękujemy również naszym Klientom, bez Was to wyróżnienie nie miałoby żadnego znaczenia i to dla Was pragniemy się rozwijać!

 

Hyundai Karlik dealerem roku 2017!

Z wielką radością informujemy, że podczas tegorocznej Konferencji Dealerskiej organizowanej przez Hyundai Motor Poland otrzymaliśmy Tytuł Dealera Roku 2017. Każde wyróżnienia to dla nas motywacja, aby działać szerzej, lepiej i przede wszystkim z sercem. Dziękujemy naszym Klientom za zaufanie, którym darzą nas od 30 lat i całej załodze Hyundai Karlik, bez której nie zdobylibyśmy tej nagrody.

 

 

Nagroda Rynku Dealerskiego 2017

Miło nam poinformować, że podczas tegorocznego Ogólnopolskiego Kongresu Dealerów w Warszawie Grupa Karlik otrzymała Nagrodę Rynku Dealerskiego w kategorii Najlepsza Mała Grupa Dealerska. 

Dziękujemy za docenienie naszej pracy i zaufanie! 

 

 

 

 Wyróżnienie Hyundai i-Best

Dzięki aktywności i zaangażowaniu zajęła II miejsce w rankingu dealerów importerskiego programu samochodów używanych Hyundai i-Best w 2016 roku. Warto podkreślić, że w roku 2015 Karlik został liderem sprzedaży samochodów używanych w programie Hyundai i-Best w Polsce i nadal pełni wiodąca rolę w tym obszarze. Rzetelna i konsekwentna praca dealera z Poznania nie tylko przyczyniła się do wzrostu wyników sprzedażowych, ale także zmotywowała innych uczestników programu do większego zaangażowania w Hyundai i-BEST. 

 

 

 

Nagroda Rynku Dealerskiego 2016

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że Grupa Karlik otrzymała Nagrodę Rynku Dealerskiego w kategorii Najlepszy Dealer Samochodów Używanych. To wyjątkowe wyróżnienie dla naszej firmy, kolejny zastrzyk pozytywnej energii i ogromna motywacja do realizowania kolejnych projektów w ramach Karlik Centrum Samochodów Używanych oraz Karlik Premium Cars!

 

"Awans Roku" i "Wzrost sprzedaży" rankingu TOP 50.

To ogromna przyjemność dzielić się z Wami naszymi sukcesami! Podczas Gali podsumowującej rok 2015 w branży dealerskiej, mieliśmy zaszczyt odebrać dwie nagrody w kategoriach: "Awans Roku" oraz "Wzrost sprzedaży" na liście TOP 50.

 

Wielki Test Salonów Auto Świat 2013

Najwyższa jakość usług Grupy Karlik został potwierdzony podczas Wielkiego Testu Salonów 2013, przeprowadzonego przez magazyn motoryzacyjny Auto Świat. Spośród 294 sprawdzanych punktów sprzedaży nowych samochodów w całej Polsce, Salon Hyundai na Malcie znalazł się w ścisłej czołówce z maksymalną oceną. Wszystkie elementy badania satysfakcji klienta: organizacja salonu, jakość obsługi oraz jazda próbna zostały zaliczone na najwyższym poziomie. Jesteśmy jedynym dealerem w Poznaniu i okolicach, który zdobył tak wysoką notę.  

Najlepsza sprzedaż Hyundai 2012

Profesjonalizm naszej firmy został w pełni doceniony przez Klientów, o czym świadczą nagrody przyznane Grupie Karlik:

 I Miejsce za najlepszą sprzedaż flotową 2012
 I Miejsce za najlepszą sprzedaż samochodów nowych 2012

To dla nas wyjątkowe wyróżnienie, które daje motywację do dalszego poszerzania działalności i ulepszania dotychczasowych rozwiązań. Dziękujemy za zaufanie i zapewniamy, że wysoka jakość, indywidualne podejście do Klienta oraz troska o jego zadowolenie, zawsze będą dla nas priorytetami.

 

 

Certyfikat Business Center

Grupa Karlik otrzymała prestiżowy certyfikat  Fleet Business Center, który potwierdza najwyższy standard obsługi flotowej w zakresie sprzedaży, serwisu oraz działalności remarketingowej.

Miło nam poinformować, że podczas tegorocznego Ogólnopolskiego Kongresu Dealerów otrzymaliśmy Nagrodę Rynku Dealerskiego 2017 :) Spółki Grupy Karlik, do których należy także Volvo Firma Karlik z 15-letnią tradycją, wygrały w kategorii Najlepsza Mała Grupa Dealerska Roku! :) Dziękujemy za oddane głosy