Hyundai Karlik wspiera Drużynę Szpiku

Edukacja w dużej mierze kojarzy nam się z wiedzą, rozwojem, poszerzeniem horyzontów, co ostatecznie prowadzi nas do sukcesu. Sukces to zadowolenie, lepszy poziom życia, niezależność. A co, jeśli wiedza może podarować komuś życie?

 

Świadomość problemu, chęć znalezienia rozwiązania i działanie. Tak funkcjonuje Drużyna Szpiku - fundacja, która dzięki swojemu zaangażowaniu, chęci niesienia pomocy, stała się bardzo bliska sercu naszej firmy. 
Data 6.02.2017 r. zostanie zapamiętana przez nas na długi czas. Tego dnia w naszym salonie Hyundai Karlik w Poznaniu przy Malcie, jako Grupa Karlik mieliśmy tę możliwość, aby zareagować na potrzeby podopiecznych fundacji Drużyna Szpiku. Zdajemy sobie sprawę jak ważny jest transport, wielu z nas nie wyobraża sobie codzienności bez wygodnego, szybko nagrzewającego się w zimowe poranki samochodu. Tym bardziej zasługują na niego Ci, którzy jeszcze bardziej potrzebują komfortu, wygody – wszystkiego, co najlepsze.
Nie zwlekając, podjęliśmy decyzję, aby przekazać samochód dla szpikowej Drużyny! Na ulicach Poznania, Wielkopolski i całej Polski od dziś zobaczyć możecie jedynego w swoim rodzaju Hyundai Tucson'a. Wierzymy, że nasz samochód z logo Drużyny Szpiku stanie się motywacją oraz zachętą dla innych osób do pomagania.
Serdecznie zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia oraz do rejestracji na www.darszpiku.pl

Podziel się życiem!