Hyundai Karlik dba o edukację dzieci w zakresie bezpieczeństwa na drodze.

Wraz z rozpoczęciem roku szkolnego rozpoczęliśmy akcję edukacyjną w placówkach oświatowych w zakresie bezpiecznego poruszania się po drodze. Celem ogólnopolskiego projektu jest zwiększenie świadomości dzieci oraz poprawę bezpieczeństwa dzieci w miejscach nieoświetlonych.

Pierwsze spotkania z Maluchami odbyły się w Przedszkolu "Skrzata Boradzieja" w Poznaniu" oraz w Przedszkolu "Bajka" w Rokietnicy. Dzieci podczas specjalnie przygotowanej prezentacji, mogły zapoznać się z zasadami poruszania się po drodze. W spotkaniach wzięło udział ponad 80 dzieci!

Dzięki obecności policjantów, którzy zgodzili się wziąć udział w projekcie, lekcje nabrały ogromnego znaczenia. Wiedza przekazana przez autorytet w mundurze, z pewnością  zostanie zapamiętana i znajdzie zastosowanie na co dzień. 

Wszystkie dzieci otrzymały kolorowe broszurki oraz odblaskowe opaski. Dzięki świecącym elementom, maluchy zawsze będą doskonale widoczne na nieoświetlonej drodze. 

Projekt potrwa do końca roku! Hyundai Karlik zaplanował już kolejne spotkania z dziećmi!

Hyundai Karlik uczy dzieci w Szamotułach!

W ramach akcji edukacyjnej Hyundai wspólnie ze Starostwem Powiatowym zorganizowaliśmy kolejną akcję edukacyjną z zakresu bezpieczeństwa dzieci na drodze. Zajęcia odbyły się w ZS nr 2 a wzięły w niej udział uczniowie z pobliskiej szkoły podstawowej.

 Uczniowie zostali powitani przez Starostę Szamotuł Pawła Kowzana. Lekcję na temat bezpieczeństwa poprowadziła Pani Sandra Śrama z Komendy Powiatowej Policji, która dokładnie przedstawiła, jakich zasad należy przestrzegać na drodze.

Lekcja Bezpieczeństwa w Salonie Hyundai Karlik na Malcie!

7 grudnia 2013 r. zorganizowaliśmy w Salonie Hyundai Karlik na Malcie "Lekcje Bezpieczeństwa", specjalnie dedykowaną dzieciom. Zajęcia poprowadziła aspirant Magdalena Piaszczyńska z Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu wspólnie ze sławnym Sierżantem Pyrkiem.

Zaproszone dzieci miały okazję poznać zasady, których należy przestrzegać na drodze oraz dowiedziały się, jak należy zachować się w sytuacji, kiedy nagle zaatakuje je pies. Dodatkowo, Pani Policjant, ostrzegała maluchy przed nieznajomymi osobami i uczyła poprawnej reakcji wobec obcych. Dzieci na zakończenie spotkania otrzymały odblaskowe opaski Hyundai oraz edukacyjne książeczki kolorowanki, przygotowane przez KWP w Poznaniu.