Wyjątkowy Hyundai Tucson

Hyundai Tucson.
Świetny wygląd.
Świetny samochód.

Teraz z sumą korzyści,
aż do 11 500 zł!

Przewiń, aby zobaczyć film
Wyjątkowy Hyundai Tucson

THE Switch zobacz pełną historię
szalonej podróży!

Odtwórz film
Wyjątkowy Hyundai Tucson

Jazda
testowa

Zapisz się już teraz i przetestuj Hyundaia Tucson.

Zapisz się
Wyjątkowy Hyundai Tucson

Cennik
2017

Pobierz i sprawdź nasz cennik.

Pobierz cennik
Wyjątkowy Hyundai Tucson

Oferta
specjalna

Skontaktuj się z nami, a my prześlemy Ci wyjątkową ofertę.

Zapytaj o ofertę
Wyjątkowy Hyundai Tucson

Konfigurator
tucsona

Skonfiguruj swojego wymarzonego Tucsona w kilka minut.

Konfiguruj
Wyjątkowy Hyundai Tucson

Wyprzedaż 2017

Sprawdź pozostałe modele Hyundai
i oszczędź nawet do 27 000 zł
na wyprzedaży rocznika 2017!

Sprawdź
Wyjątkowy Hyundai Tucson

Poznaj zalety wyjątkowego
Hyundaia Tucson

Poznaj
Przewiń, aby zobaczyć
Wyjątkowy Hyundai Tucson

Stylistyka

Stylistyka

Wyjątkowy design Hyundaia Tucson oparty jest na opływowych liniach nadwozia oraz zwartej i muskularnej sylwetce. To samochód, który aż rwie się do jazdy! Jego silny i sportowy charakter widać w szczegółach, m.in. atrakcyjnych reflektorach LED, heksagonalnym grillu czy wyrazistym tyle pojazdu.

Dowiedź się więcej
Wyjątkowy Hyundai Tucson

Technologie

Technologie

Nowy Hyundai Tucson wyposażony jest w szereg systemów zapewniających komfort i bezpieczeństwo kierowcy oraz pasażerów. Wygodę zapewniają asystent parkowania z kamerą cofania, inteligentna klapa bagażnika czy system podgrzewania i wentylacji foteli. Natomiast o bezpieczeństwo podróżujących dba 6 poduszek powietrznych oraz systemy automatycznego hamowania i monitorowania martwego pola.

Dowiedź się więcej
Wyjątkowy Hyundai Tucson

Komfort

Komfort

Przestronne i eleganckie wnętrze w połączeniu z ergonomicznym interfejsem multimediów zapewnia najwyższą wygodę podróżowania i sprawia, że każda podróż jest przyjemną przygodą. Komfort prowadzenia zapewnia wiele systemów takich jak: układ elektronicznej kontroli trakcji w zakręcie, automatyczny tempomat czy system utrzymywania pasa ruchu.

Dowiedź się więcej
5 Lat gwarancji Hyundai

5 lat gwarancji bez limitu kilometrów* dostępne jest dla wszystkich wersji Hyundaia i30 i wyraża nasze zaangażowanie w oferowanie najwyższej jakości i świetnej obsługi. Dzięki temu będziesz cieszyć się jazdą przez długie lata.

Gwarancja obejmuje również:

5 lat Assistance | Pięcioletnia usługa pomocy drogowej obejmuje próbę naprawienia pojazdu na miejscu. W zależności od sytuacji zapewniamy: holowanie do najbliższego dealera Hyundaia, pojazd zastępczy, transport pasażerów lub zakwaterowanie. Szczegółowe warunki u dealerów.

5 lat bezpłatnej kontroli stanu technicznego | Raz w roku użytkownik ma prawo do wykonania w ASO bezpłatnego sprawdzenia pięciu punktów kontrolnych samochodu. Usługa jest wykonywana poza przeglądami wynikającymi z harmonogramu przeglądów okresowych.

Dowiedz się więcej
Maksymalna suma korzyści 11 500 zł dotyczy modelu Hyundai Tucson z silnikiem 1.6 GDI (132KM) i składają się na nią upust 9 500 zł oraz premia za odkup używanego samochodu przez Autoryzowanego Dealera Hyundai w wysokości 2 000 zł. Promocja obowiązuje od 01.09.2017 do odwołania lub wyczerpania zapasów. Promocja nie jest ofertą w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego i nie łączy się z ofertą dla firm oraz grup zawodowych. 5-letnia Gwarancja Bez Limitu Kilometrów Hyundai dotyczy jedynie tych samochodów Hyundai, które były sprzedane Klientowi końcowemu przez Autoryzowanego Dealera Hyundai na warunkach opisanych w książce gwarancyjnej. Szczegóły oferty i programu gwarancyjnego, w tym wyłączeń gwarancji, dostępne są u Autoryzowanych Dealerów Hyundai. Średni poziom spalania paliwa w cyklu mieszanym dla Hyundaia Tucson wynosi od 4,6 do 7,6 l / 100 km, a średnia emisja CO2 wynosi od 119 do 177 g/km.